RÓŻA FIGHT TEAM

Jest to grupa zawodników dla których trenowanie sztuk walki to już nie tylko zabawa, ale też życiowa pasja. Zadaniem tej grupy jest reprezentowanie naszego klubu na zawodach grrapplingowch, bokserskich a w przyszłości MMA. Dzieci te biorą udział w dodatkowych treningach organizowanych przez nasz klub, dzięki czemu w bardzo szybkim czasie się rozwijają.

Celem Róża Fight Team jest stworzenie grupy zawodników którzy za swoje wyniki sportowe będą nagradzani comiesięcznymi sportowym stypendium, będą raz w roku wyjeżdżali na darmowy obóz organizowany dla 10 najlepszych zawodników.

W przyszłości liczę na to, że Róża Fight Team będzie wspierany przez wielu różnych sponsorów dzięki czemu nasi zawodnicy bez zmartwień będą mogli cały czas rozwijać się sportowo i brać udział w zawodach na arenie międzynarodowej.

Zawodnicy

Ksawery Mosing

Kacper Rogala

Antoni Mosing

Staś Kaczmarczyk

Bartosz Polkowski

Antoni Bawor

Bartosz Balcerzak

Aleksander Zając

Julia Lewandowska

Witold Gnich